Lijst verenigingen en stichtingen Sint Anthonis


NaamContactpersoonemail adres
Activia (volleybalvereniging)Mieke Vloetvoorzittervcactivia@gmail.com
ActiviaJan Willem Goossens secretariaatvcactivia@gmail.com 
Badmintonclub RemmensbergMonique de Jong-Kolstersinfo@bcremmensberg.nl 
Brandweervereniging Sint Anthonis

Bridgeclub Den BrinkFrans Verbruggenfransverbruggen@hotmail.com 
Bridgeclub Den BrinkKees den Teulingkees.den.teuling@home.nl 
Canthonis zangkoorTilly Artztillyartz@ziggo.nl
D’n Uutloat carnavalsverenigingMartina van Haafsecretariaat@uutlaot.nl
D’n Uutloat carnavalsverenigingRoy Cremerspenningmeester@uutlaot.nl 
Dorpsraad Sint TunnisJos van Dureninfo@dorpsraadsinttunnis.nl 
DSV Sint Anthonis (voetbalvereniging)Chris Arts info@svdsv.nl
Duvaria (duur)sportverenigingMarie José Aarts mjoseaarts@gmail.com
DuvariaCor vd Wertcvandewert@outlook.com 
Duvaria Jan Nabbenduvaria@gmail.com 
EHBO ’t ZwaluwstaartjeRia van Milvoorzitter@zwaluwstaartje.nl
EHBO ’t ZwaluwstaartjeDennis Ruttensecretaris@zwaluwstaartje.nl
FAST (volleybalvereniging)Bé van der WoudeBevanderwoude@icloud.com
Heemkundekring Sint Tunnis in OelbroeckPaul Elinginfo@heemkundesinttunnis.nl 
Heemkundekring Sint Tunnis in OelbroeckJan de Kleijneninfo@heemkundesinttunnis.nl
Hengelsportvereniging Oploo C.A.
hsvsintanthonis@gmail.com 
Hengelsportvereniging Oploo C.A.Joop PouwelsJipouwels@hotmail.com 
Het BrinkOrkestJos HendriksJwhendriks1945@gmail.com 
Historische Kring Land van CuijkJoep Baltussen secretariaathklc@outlook.com
Jeugdbadmintonclub Sint AnthonisTheo Coendersgeen mailadres
KBO (vereniging voor senioren)Ellen van den Berg, secretaris kbo.sintanthonis@gmail.com
KBOJan Lamers, voorzitterkbo.sintanthonis@gmail.com
KBOLeo van Els, penningmeesterkbo.sintanthonis@gmail.com
KleZaTro (vogelvereniging)Huig Varkevisser, voorzittervarkevisser@ziggo.nl
KleZaTroTruus Jilesen, secretarisklezatro@gmail.com 
Kodokan JudoCor Bongersinfo@kodokan-sintanthonis.nl 
Muziekvereniging Sint CeciliaMaaike van Schooteninfo@mvsintcecilia.nl 
Muziekvereniging Sint CeciliaPaul van Aarlepenningmeester@mvsintcecilia
Ponyclub Saxe Gotha/Sint MartinusLeon Rutteninfo@paardensportsintanthonis.nl
Ponyclub Saxe Gotha/Sint MartinusJulliët Schaapinfo@paardensportsintanthonis.nl
Scouting Sint PatrickEmiel Janseninfo@sint-patrick.com 
Scouting Sint PatrickBram Hendriksinfo@sint-patrick.com 
St. AntoniusgildeArno Romboutsinfo@sintantoniusgilde.nl 
SWO (ondernemervereniging)Mari Jordansinfo@ondernemendsintanthonis.nl 
Tennisvereniging Sint TunnisPiet Cornelisseninfo@tvsinttunnis.nl 
TIOS (turnen, streetdance, moderne dans)Penny Derkseninfo@tiossintanthonis.nl
TIOS Robin Piketinfo@tiossintanthonis.nl 
Tourclub TOS (tourclub Oploo-Sint Anthonis)
tourclubtos@gmail.com 
Buurtclub 't HoefijzerChris Arts Cafarts56@gmail.com
Buurtschap De TaverneMonique Gerritsm-m.gerrits@live.nl 
Buurtver. De DrieskesLaura Kuenenlauraenfreek@gmail.com 
Buurtver. De LeugestertRudy Artsleugestert@outlook.com 
Buurtver. De LeugestertSjaak Artsleugestert@outlook.com 
Buurtver. EendrachtRichard Maatman (vz)bv-de-eendracht@hotmail.com
Buurtver. EendrachtMarjan Peters (secr.)bv-de-eendracht@hotmail.com
Buurtver. StRoBoSJet Nabuursinfo@strobos.nl 
Buurtver. 't Zandseveld
buurtzandseveld@hotmail.com 
Buurtver. TweekantMoniek van den Boschbuurtverenigingdetweekant@gmail.com
STICHTINGEN


Agendacommissie Sint Tunnis
René Ponsen
Agenda@dorpsraadsinttunnis.nl
BouwweekDidi Claessenskinderbouwweek@gmail.com 
CiceroBart Coxinfo@cicerosintanthonis.nl 
De Parel Ellis van der Laaninfo@deparelvansintanthonis.n
FokpaardendagAnneke van de Weeminfo@fokpaardendagsintanthonis.nl 
Halve marathon Sint Anthonis (onder Boxm. ver. Olympus)
halvemarathon@av-olympus.nl 
Jongerencentrum De LinkEls Bastiaanshavanha01@hetnet.nl 
Jongerencentrum De LinkHarry van Heijsterhavanha01@hetnet.nl
Kunstkring Gemeente Sint AnthonisBen Vollenbergbenvollenberg@gmail.com
KwizzutSonja Mandersinfo@kwizzut.nu 
Natuurlijk Sint AnthonisNetty Woltersservicebureau@natuurlijksintanthonis.nl 
OelbroeckHans Rausch, beheerderhans.rausch@oelbroeck.nl
OelbroeckHenk Westerveld, secretarishjgmwesterveld@gmail.com
OelbroeckBen Fransen, voorzitterinfo@oelbroeck.nl 
Oranjecomité
oranjecomitesal@gmail.com 
PinkstertoernooiJolijn Luijcxinfo@pinkstertoernooi.nl 
Samen Sint AnthonisHanny Markerinkhanny.samensintanthonis@gmail.com 
Sint Anthonis HartVeilig (SAVE)Jos Daverveldsintanthonis@sintanthonishartveilig.nl
Sint Tunnis wandeltLeoni Verhoevensintunniswandelt@outlook.com
Sinterklaascomité Sint AnthonisDion van LieropSinterklaas.sint.anthonis@outlook.com 
Stichting BrinKioskJohan de Bruin, secretarisDebruin.hj@gmail.com 
Stichting BrinKioskJos Hendriks, penningmeesterjwhendriks1945@gmail.com
Stichting Het SchaapMartin van Staverenstichtinghetschaap@gmail.com 
Stichting MiddelpuntHanneke van de Heuvelinfo@stichtingmiddelpunt.nl 
Stichting Voor & Door Sint Tunnis EventsLars Willemsinfo@voorendoorevents.nl