Viering bouw RemmensBerg – Sint Anthonis, 21 mei 2025
Vandaag werd op feestelijke wijze stilgestaan bij de bouw van de RemmensBerg in Sint Anthonis. Tijdens deze viering werd er gespeecht, geproost en vooral genoten. De toekomstige bewoners kregen de gelegenheid om kennis te maken met hun nieuwe buren, wat zorgde voor een warme en gezellige sfeer.
Ongeveer 100 personen waren aanwezig bij deze bijzondere mijlpaal. Onder de sprekers bevonden zich wethouder Bouke van Vught, Wonen gemeente Land van Cuijk. Marcel Derks uitvoerder en de technisch directeur van Van Stiphout. Ze deelden hun enthousiasme en gaven inspirerende woorden mee aan de aanwezigen.
Hoewel wethouder Bouke het metselen nog niet helemaal onder de knie had, zorgde haar enthousiasme ervoor dat elk baksteentje tóch op zijn plek viel! 😄
Thijs van Tilborg, fotograaf van Samen Sint Anthonis, was erbij om de mooie momenten vast te leggen. Zijn foto's geven een prachtige indruk van een geslaagde dag vol verbinding en vooruitblik op een mooie toekomst in het plan "RemmensBerg"