Beste mede-whiskyliefhebbers,
We hebben een bijzondere en exclusieve uitnodiging voor u. Samen met een selecte groep liefhebbers bieden wij u de unieke kans om deel te nemen aan een gezamenlijke aankoop van een vat whisky van de prachtige Ballindalloch Whisky Distillery. En niet zomaar een aankoop, want op 30 november zullen we persoonlijk naar de distilleerderij gaan om ons eigenvat te vullen en in het warehouse op te slaan.
Deze distilleerderij, gelegen te midden van de adembenemende Schotse Hooglanden, staat bekend om zijn vakmanschap en toewijding aan het produceren van voortreffelijke whisky's. Met zorgvuldig geselecteerde gerst, traditionele productiemethoden en een liefde voor het ambacht, hebben zij een reputatie opgebouwd die synoniem staat voor kwaliteit en verfijning. Interessant is dat deze distilleerderij pas na 8 jaar hun eerste whisky op de markt heeft gebracht, omdat ze geen jongere whisky dan 8 jaar oud willen uitbrengen.
Als deelnemer aan deze unieke aankoop zult u de kans krijgen om betrokken te zijn bij het hele proces, van het bepalen van de rijpingsduur tot het bottelen van de whisky. Jaarlijks ontvangen we samples, waardoor we samen de nuances van onze whisky verkennen en uiteindelijk beslissen wanneer de whisky het beste aan onze verwachtingen voldoet.
Het is een buitengewone gelegenheid om een whisky te bezitten die speciaal voor u en uw medeverzamelaars is gemaakt. U zult niet alleen een exclusieve botteling verwerven, maar ook de waardevolle ervaring van betrokkenheid bij het productieproces en het delen van uw passie met gelijkgestemde liefhebbers.
De aankoop van een vat whisky van Ballindalloch is een investering in tijdloze elegantie en zeldzaam vakmanschap. Het is een kans om de erfenis van deze destilleerderij voort te zetten en een persoonlijke collectie te creëren die generaties lang gekoesterd kan worden.
Wij nodigen u uit om deel te nemen aan deze exclusieve ervaring en samen met ons een vat whisky van Ballindalloch te verwerven. Neem contact met ons op voor meer informatie en om uw interesse kenbaar te maken. We kijken ernaar uit om uw passie voor whisky te delen en u te verwelkomen in deze bijzondere reis.
Wil je één of meerdere aandelen kopen? Laat het me zo spoedig mogelijk weten. We verkopen slechts 100 aandelen voor €125 per stuk. Heb je interesse? Stuur dan voor 10 november een e-mail naar .
Heb je vragen? Je weet me te vinden.
Met vriendelijke groet,
Emiel Jansen