Na een hele gezellige en succesvolle eerste training willen we het Walking Football graag een vervolg geven! Dit willen we aanstaande zaterdag 2 december gaan doen. Iedereen is om 13:30uur van harte welkom om een balletje mee te komen trappen of een kijkje te komen nemen. Om 14:30uur zal de training klaar zijn en is het tijd om gezellig na te babbelen onder het genot van een welverdiend drankje.
Wil jij je aanmelden of heb je vragen over het Walking Football? Neem dan contact op met Lars Veldpaus door te mailen naar of te bellen naar 0616152088.
Graag zien wij jou zaterdag op de Laan!
NB: De weersvoorspelling is nog niet al te gunstig. Mocht de training door de weersomstandigheden of een te glad veld niet doorgaan, dan wordt dit via SamenSintAnthonis en de website van DSV gecommuniceerd. Zonder tegenbericht gaat de training gewoon door!