Ommetjes #Oelbroeck in Sint Anthonis viert haar eenjarig bestaan op 3 november
Op 3 november is het een jaar geleden dat de wandelgroep de Ommetjes is ontstaan. Elke vrijdag morgen om 9.30 wordt er vanuit Oelbroeck onder begeleiding een wandeling gestart die ruim 1 uur duurt. In die tijd wordt er maximaal vijf kilometer gewandeld en we proberen elke keer een nieuwe route uit te stippelen. Na afloop wordt er voor de liefhebbers dan nog gezellig koffie gedronken.
Uitnodiging
Ter gelegenheid van het eenjarig bestaan wil de werkgroep alle wandelaars en begeleiders uitnodigen om gezellig met ons koffie te drinken, onder het genot van zelfgebakken cake van de Huuskamer. De uitnodiging geldt tevens voor alle wandelaars die het afgelopen jaar mee hebben gewandeld, maar nu niet meer meedoen. Maar ook nieuwe wandelaars zijn van harte welkom. We zullen dan met de hele groep een evaluatie houden over het afgelopen jaar en samen bekijken of de #Ommetjes aan de verwachtingen heeft voldaan. Zo nodig kunnen er ook nieuwe afspraken worden gemaakt.
De wandelaars starten om 9.30 uur en om 10.45 zijn alle andere genodigden ook welkom. Wij hopen jullie op 3 november te ontmoeten bij Oelbroeck.
Werkgroep “De Ommetjes”