Op zaterdagavond 24 mei is het eindelijk zover: de goederen- en dienstenveiling! Een gezellige avond met heel veel leuke kavels, waar je zeker iets moois of handigs kunt scoren. Bekijk via deze link de catalogus met alle informatie en de kavels. Binnenkort kun je ook via onze website www.hetleker.nl de presentatie van de kavels vinden.
Handig meebieden?
Meld je vooraf aan door een mail met je naam, adres en telefoonnummer te sturen naar .
Deze keer slaan CV de Hanen én de jeugd- en puberwerkgroep van Dorpsvereniging ’t Leker de handen ineen om gezamenlijk in 2025 een goederen- en dienstenveiling te organiseren.
Wanneer?
24 mei 2025
Voor wie?
De goederen- en dienstenveiling is van het dorp en voor het dorp: een super leuke en gezellige avond waarbij vele Lekerse mensen en bedrijven actief zijn als koper en/of als aanbieder. Een avond waar ver van tevoren alweer over gepraat gaat worden. Een avond die de inwoners met elkaar verbindt.
Het doel
En dat is ook precies het doel van de goederen- en dienstenveiling. Saamhorigheid, leefbaarheid en verbinding. En met de opbrengst kunnen we voor de inwoners van ‘t Leker weer mooie activiteiten organiseren. Enerzijds in het jubileumjaar van CV De Hanen om het 44-jarig jubileum groots te vieren samen met de inwoners. En anderzijds om voor de Lekerse jeugd en pubers de nodige activiteiten te kunnen blijven organiseren want de bodem van hun geldpotje is bijna in zicht.
Meer info?
Heb je vragen? Stuur dan een mailtje naar .