Details

Vrijdag 26 september 2025 van 19:30 tot 23:00 uur

Afgelopen

Oelbroeck

Breestraat 1D, Sint Anthonis

Zin in een gezellige avond vol muziek, dans en ontmoeting? Op veler verzoek organiseert de werkgroep Positieve Gezondheid in samenwerking met WOSA deze herfst drie sprankelende dansavonden in Oelbroeck – en jij bent van harte welkom!

Op de vrijdagavonden 26 september, 24 oktober en 28 november 2025 wordt de dansvloer gevuld met vrolijke klanken van “G’woon Jan”. Of je nu een doorgewinterde danser bent of gewoon lekker wilt bewegen op muziek – deze avonden staan garant voor plezier, energie en verbinding.

Met dit initiatief spelen we in op de behoefte aan gezelligheid, beweging en saamhorigheid in het dorp. Want samen dansen doet niet alleen goed voor je humeur, maar draagt ook bij aan een gezonde, actieve leefstijl.

Bezoek onze website www.positievegezondheidsintanthonis.nl voor meer nieuws en onze volledige agenda.

Dorp

Alle dorpen

Over de organisator

Over de organisator
In Oelbroeck in Sint Anthonis is een programmaraad actief. Sinds 2023 heeft deze programmaraad vier speerpunten, waaronder het thema &ld...... Lees meer