Details
In verbinding met jezelf – Weekendretraite op De Koolberg
Vrijdag 5 september 2025 – Zondag 7 september 2025
Welkom op Verbindingsboerderij De Koolberg, een plek waar rust en natuur samenkomen. Gelegen in het pittoreske, groene Westerbeek, biedt deze prachtige boerderij de ideale omgeving om helemaal tot jezelf te komen. De serene omgeving met zijn uitgestrekte velden, bosrijke gebieden en het rustgevende geluid van de natuur zorgt voor een perfecte setting om innerlijke rust te vinden en weer in verbinding te staan met jezelf.
Tijdens dit weekend nemen we je mee op een avontuur naar binnen. Door middel van diverse activiteiten, zoals yoga, creatieve expressie, mindful movement, ademwerk en systemisch werk, krijg je de ruimte om te vertragen, te reflecteren en te ervaren wat er diep van binnen leeft. Kom in verbinding met jezelf, laat los wat niet meer dient en ontdek nieuwe inzichten die je verder kunnen helpen in je persoonlijke groei.
Wat bieden wij:
- Twee overnachtingen in een huurtent of eigen tent
- Een programma met verbindende en verdiepende activiteiten zoals ademwerk, yoga, creatieve expressie, systemisch werk en tafelopstellingen – alles mag, maar niets moet
- Heerlijk, verzorgde maaltijden (ontbijt, lunch en diner) – alles huisgemaakt
- Een rustige omgeving ideaal voor wandelingen in de natuur en momenten voor jezelf
- Een knapperend kampvuur om de dag mee af te sluiten
- Een kleine groep van maximaal 20 deelnemers – wees er dus snel bij!
Het programma
Hieronder vind je het voorlopige programma voor dit weekend. Houd er rekening mee dat het nog kan worden aangepast. We zorgen ervoor dat het volledig aansluit bij de groep en de energie van het moment. Er is plek voor iedereen om één keer deel te nemen aan elke activiteit, met uitzondering van de yoga, die twee keer wordt aangeboden. Nogmaals, je bent vrij om aan alles mee te doen, maar het is absoluut niet verplicht. Jij kiest wat voor jou het beste voelt.
Vrijdag 5 september
- 15:00 uur Aankomst
- 19:00 uur Diner (optioneel en niet bij de prijs inbegrepen)
- 21:00 uur Kampvuur en informele kennismaking
Zaterdag 6 september
- 08:00 uur – 08:30 uur Mindful movement/yoga
- 08:30 uur – 09:30 uur Ontbijt
- 10:00 uur – 12:00 uur Keuze uit systemisch werk/ademwerk/tijd voor jezelf
- 12:30 uur – 13:30 uur Lunch
- 14:00 uur – 16:00 uur Keuze uit systemisch werk/ademwerk/tijd voor jezelf
- 18:30 uur – 20:00 uur Diner
- 21:00 uur Een heerlijk kampvuur om de dag rustig af te sluiten
Zondag 7 september
- 08:00 uur – 08:30 uur Mindful movement/yoga
- 08:30 uur – 09:30 uur Ontbijt
- 10:00 uur – 12:00 uur Keuze uit systemisch werk/ademwerk/tijd voor jezelf
- 12:30 uur – 13:30 uur Lunch
- 14:00 uur – 16:00 uur Keuze uit systemisch werk/ademwerk/tijd voor jezelf
- 16:00 uur Afsluiting van het programma
Natuurlijk bestaat er de mogelijkheid om nog een nachtje bij te boeken. Mocht je dit willen, geef dit dan aan bij de reservering.
De prijs voor het hele weekend (inclusief accommodatie, maaltijden en activiteiten) is afhankelijk van je keuze voor de accommodatie:
- Plek in een gehuurde tent (2 personen per tent) – €375,- p.p. Als je met iemand anders komt en een tent wilt delen, geef dit dan aan bij je boeking.
- Plek in een gehuurde tent (4 personen per tent) – € 349,- p.p.
- Eigen tent (1 persoon) – € 340,- p.p.
- Eigen tent (2 personen) – € 320,- p.p.
Vroegboekkorting! Boek jouw plek vóór 1 juli 2025 in en ontvang 5% korting op het totaalbedrag. Zo kun je extra voordelig genieten van dit bijzondere weekend!
Even voorstellen
Bart en Anky – de eigenaren van Verbindingsboerderij De Koolberg en organisatoren van het weekend
Hetty Beckers van Soul Sparkles Coaching en Training – Yogadocent & Ademcoach (Transformational Breath® Facilitator) en mede-organisator
Marleen Garenfeld – van den Boomen van Krachtig bij Marleen – Facilitator Systemisch werk en familieopstelling
Chantal – De Fleurige Creatie – Workshops en meer