Wat hebben we prachtige Sinterklaas-kleurplaten ontvangen! Sinterklaas en zijn Pieten hadden er nog een hele klus aan om de allermooiste te kiezen.
Maar… het is gelukt! Kaat Beerkens heeft de kleurplatenactie gewonnen! 🎉
“Het was écht moeilijk kiezen,”vertelde Sinterklaas ons. “Maar die van Kaat vonden we toch wel het mooist. Ze heeft zulke frisse kleuren gebruikt en keurig binnen de lijntjes gekleurd — en dat voor een meisje van pas vier jaar!”
Omdat Sinterklaas en zijn Pieten het deze week ontzettend druk hebben met alle schoolbezoeken en natuurlijk het rondbrengen van de cadeautjes, vroeg hij de dorpsverbinders om Kaat namens hem te verrassen met een mooie prijs.
En dat hebben we vanmiddag gedaan! We troffen Kaat samen met mama, papa, broertje Loek en oma Petra. Volgens papa en mama is Kaat helemaal weg van kleuren en knutselen, dus het cadeau — een kleurboek met kleurpotloden — komt héél goed van pas.
Kaat, van harte gefeliciteerd met je prijs!
En aan alle andere deelnemers: heel erg bedankt voor jullie prachtige inzendingen. Sinterklaas heeft beloofd dat hij alle mooi ingekleurde tekeningen een fijn plekje zal geven.
Groetjes, en tot volgend jaar! 🎁✨