Oelbroeck organiseerde een springfestijn in de herfstvakantie. En wat was het leuk!
Op woensdag en donderdag was het zover. Heel veel kinderen uit Sint Anthonis en omgeving konden naar hartenlust springen, klauteren en spelen in de sporthal van Oelbroeck.
In groten getale kwamen de kinderen een dagje doorbrengen bij het Crazy Springparadijs en gingen met veel enthousiasme de verschillende toestellen af. Terwijl de kinderen de dag doorbrachten in de sporthal en genoten van lekkers van de braskaart of een broodje knakworst, konden de ouders en begeleiders in de ruimte voor de sporthal en in de Ontmoeting van Oelbroeck genieten van koffie met lekkers of heerlijke broodjes. Al met al voor iedereen een mooi dagje uit.
De EHBO van Sint Anthonis zorgde voor een veilig gevoel en kon wat kleine pijntjes snel oplossen en vanwege de maand van de Positieve Gezondheid, had Albert Heijn Sint Anthonis gezorgd voor lekkere gratis appels voor de kinderen.
Een gezellig festijn en.. voor herhaling vatbaar!